Avin - Projektowanie stron www
AVIN - Usługi informatyczne, projektowanie stron

Strony Internetowe

Wizytówki firmowe.

Wizytówki firmowe to małe strony internetowe dzięki którym firma może zaprezentować swoje usługi szerszemu gronu odbiorców niezależnie od pory dnia czy lokalizacji.Nasza oferta obejmuje kompleksowy, indywidualny projekt graficzny takiej strony, jej produkcje oraz wdrożenie.

Wszystkie nasze strony są wyposażone w autorski system administracji CMS (Content Menagment System), dzięki czemu wszelkie streści mogą być dodawane, edytowane bądź usuwane przez jej właściciela co eliminuje konieczność kontaktu z osobami trzecimi oraz ogranicza koszty utrzymania takiej strony.

Katalogi produktów.

W czasach gdy liczy się szybkość w przekazywaniu informacji o produkcie idealnym rozwiązaniem są katalogi produktów w internecie. Pozwalają one na przedstawienie aktualnej oferty w czytelny i szczegółowy sposób i co najważniejsze - zawsze aktualnej.
Taki katalog może zawierać odpowiedni podział, galerie zdjęć, szczegółowy opis produktu wraz z wyodrębnionymi cechami/właściwościami - wszystko to co jest potrzebne by jak najlepiej opisać oferowany towar.

Serwisy informacyjne, blogi.

Dla ludzi, którzy chcą prowadzić działalność informacyjną w formie portalu lub bloga możemy przygotować taki projekt. Będzie się on charakteryzował przejrzystością, szybkością w doborze informacji, indywidualnym podejściem oraz wszelkimi cechami związanymi z wybranym tematem.

Galerie On-line, multimedia.

Dla osób które prowadzą działalność artystyczną taką jak fotografia, muzyka, rękodzieło i tym podobne możemy stworzyć galerię lub inna formę strony internetowej, dzięki której będzie można przedstawić swoje prace w atrakcyjny i przejrzysty sposób.